Czułość - najpiekniejsza muzyka relaksacyjna dla kobiet w ciąży

Czułość - najpiekniejsza muzyka relaksacyjna dla kobiet w ciąży
Data wydania: 2012-04-20
ISBN:

Dostępny w formatach:
- wersja elektronicznaOpis:
Liczne badania wykazały, że pierwszym dźwiękiem odbieranym przez zarodek ludzki już od 6. tygodnia życia jest bicie serca matki. Z kolei od 26. tygodnia płód słyszy rytm i melodię. Muzyka działa bardzo pozytywnie zarówno na płód, jak i stan psychiczny ciężarnej. Zatem im więcej dźwięków w tym czasie dziecko poznaje, tym będzie bardziej muzykalne a przez to szczęśliwsze.
Muzyka jest swoistym rodzajem komunikacji pomiędzy matką a jej nienarodzonym maluchem. Odpowiednio dobrana ma zbawienny wpływ na życie płodowe i dalszy rozwój maluszka.
Jeśli nie przepadasz za muzyką klasyczną nie zmuszaj się do jej słuchania, gdyż muzyka jest tworzona po to, by dawać radość i przyjemność. Dlatego też w trosce i z myślą o przyszłych matkach i ich dzieciach przygotowaliśmy specjalną płytę z muzyką relaksacyjną, która swoimi delikatnymi i odprężającymi dźwiękami uspokoi ten jeden organizm żyjący w symbiozie. Specjalnie skomponowana muzyka skierowana dla kobiet ciężarnych symultaniczne odpręża, a jednocześnie pobudza zarówno matkę jak i dziecko. Dla rodziców jest to z kolei okazja do pięknej podróży w świat dźwięków. Oprócz ewidentnych zalet wpływających na sferę psychiczną ciężarnej kobiety muzyka relaksacyjna oddziałuje również na sferę fizjologiczną, gdyż obniża ciśnienie, co jest bardzo ważne dla wielu kobiet będących w ciąży.
Drogie mamy - nie odmawiajcie sobie i swoim maleństwom przyjemności słuchania. Powinniście uświadomić sobie jak wiele można czerpać słuchając muzyki relaksacyjnej. Kształtowanie wrażliwości malucha, oddziaływanie na jego przyszły rozwój, a także zwiększenie jego aktywności i koncentracji to tylko niektóre z zalet wynikających z obcowania z tego typu muzyką. Płyta z muzyką relaksacyjną z pewnością sprawi, iż oboje docenicie dźwięki kojącej muzyki.
WYDAWNICTWO PROMATEK
Dane adresowe:

ul. Ekonomiczna 4
42-271 Częstochowa
Polska
NIP: 573-254-07-67

Dane kontaktowe:

tel. +48 34 362 91 59
mail: biuro@kukuryku.co